شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

وبلاگ نویس

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

ناجی بلاگ

سلام امروز اومدم سرویس های وبلاگدهی ای رو که خودم توشون هستم معرفی کنم. حتما حداقل تو یکیشون وبلاگ بسازید!! (من توی توضیحات هر سرویس دیگه دااااستااان تعریف نمیکنم. فقط میگم خوبه یا نه)

ناجی بلاگ:

امکانات خاصی نداره


برای وبلاگ نویسی از کجا باید شروع کرد؟

برای وبلاگ نویسی از کجا باید شروع کرد؟

اگر ملزومات گفته شده برای وبلاگ نویسی را دارید و نیز فکر میکنید که دیگر موقع آن است که به جمع وبلاگنویسان بپیوندید میتوانید همین الان به یکی از سایت های ارایه دهنده سرویس وبلاگ مراجعه کرده و وبلاگ خود را ایجاد کنید به این صورت که ابتدا در این سایت ها ثبت نام نمود و نام کاربری و آدرس وبلاگ خود را دریافت کنید برای فارسی زبانان سرویسهای زیادی وجود دارند که به ارائه رایگان وبلاگ اقدام می کنند.

از چه موقع باید شروع کرد؟

از چه موقع باید شروع کرد؟

هرگاه احساس کردید که مطالبی در اختیار دارید که ممکن است برای دیگران مفید یا جالب باشد میتوانید شروع کنید به نوشتن وبلاگ(لازم نیست مطلب شما حتما نوشته باشد بسیاری از عکاسان . گرافیستها و ... هم وبلاگهای بسیار پرطرفداری دارند)

برای وبلاگ نویسی چه ملزوماتی نیاز است؟

از آنجا که سرویس های تحت وب بسیاری از امکانات را بصورت رایگان در اختیار شما میگزارند شما هیچ پولی برای وبلاگنویسی نمیپردازید مگر هزینه ای که برای اتصال به اینترنت میپردازید البته ذکر این مطلب ضروری است که بیشتر سرویسهای وب برای تامین هزینه های خود اقدام به درج آگهی در وبلاگ شما میکنند ولی در هر صورت ملزومات برای وبلاگ نویسی وجود دارد که آنها را در ادامه ذکر میکنم:

-امکان استفاده از کامپیوتر و اتصال به اینترنت برای تایپ و ارسال مطالب مهیا باشد ( کامپیوتر شخصی،کامپیوتر فامیل،دوستان کافی نت و یا ...)

-فرد باید حداقل آشنایی مختصری با ویندوز(و یا یک سیستم عامل دیگر) و تایپ کردن داشته باشد(مگر اینکه مطلابتان را روی کاغذ بنویسید و بعد از وبلاگنویس دیگری بخواهید آنرا برایتان به وبلاگ پست کند).

-برای وبلاگ نویسی باید زمان کافی برای نوشتن مطالب و مدیریت وبلاگ( مثلا حداقل نیم ساعت در شبانه روز) را داشته باشید.

تاریخچه ی وبلاگ نویسی

گرچه وبلاگ نویسی در دنیا قبل از سال دو هزار میلادی بوجود آمد اما انفجار وبلاگ نویسی با ورود به قرن بیست و یکم اتفاق افتاد.در ایران هم این موضوع بر میگردد به بیست و سوم خرداد 1381 که اولین سرویس ارایه دهنده ی وبلاگ یعنی سایت پرشین بلاگ( persianblog.ir) آغاز به کار کرد (البته آن زمان پرشین دات کام بود که متاسفانه در سال 1386 این دامنه به سرقت رفت و هم اکنون این سایت با دامنه ی دات آی آر مشغول فعالیت است).

پدیده ی وبلاگ نویسی در مدت کوتاهی توانست به سرعت در ایران رشد کند تا هم اکنون که تعداد وبلاگ نویسان ایرانی از مرز میلیون گذشته است و روز به روز در حال افزایش است در ضمن هم اکنون که این مطلب را مینویسم براساس آمارها رتبه ی ایران در وبلاگ نویسی تک رقمی است و ما جز ده کشور اول وبلاگنویس دنیا هستیم.

مقدمه ای بر وبلاگ نویسی

وبلاگ یک یا چندین صفحه اینترنتی شخصی یا گروهی است که در آن شخص یا گروه به نوشتن مطالب متوالی (روزانه یا چند روز در میان) در موضوعات متنوع و...

***

مقدمه ای بر وبلاگ نویسی

وبلاگ یک یا چندین صفحه اینترنتی شخصی یا گروهی است که در آن شخص یا گروه به نوشتن مطالب متوالی (روزانه یا چند روز در میان) در موضوعات متنوع و دلخواه می پردازند.و افکار،عقاید اشعار و یا خاطرات خود را برای مطالعه عموم در آن قرار می دهند.از آنجاییکه وبلاگ در اینترنت نشر می یابد می توان آنرا یک نشریه اینترنتی شخصی هم اطلاق کرد.و حتی گاهی بعضی ها پا را از این هم فراتر می گذارند و وبلاگ را یک رسانه اینترنتی می نامند.

وبلاگ و وبلاگ نویسی از پدیده های نوین در دنیای پر راز و رمز اینترنت است.هم اکنون صدها میلیون نفر از مردم سراسر دنیا از تمام سطوح اجتماعی و از تمامی قشرها به وبلاگ نویسی روی آورده اند و از طریق وبلاگ نویسی نوشته های خود را در معرض دید عموم مراجعان از اقصی نفاط جهان در دهکده جهانی گذاشته اند.


کد اپلود عکس (پیچک نت)

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس

آپلود نامحدود عکس و فایل

آپلود عکس


آپلود عكسآپلود عكسآپلود عكسآپلود عكس

 • بیا 2 اینجا


 • آپلود عكسآپلود عكسآپلود عكسآپلود عكسآپلود عكس

  آپلود عكس

  اینم عکس ها (من فقط بعضی از عکس هارو گذاشم ، وگرنه عکس های دیگه ای هم هست...)، وقتی کد رو بزارین تو وبتون ، یکی از تصاویر بالا که شما باید انتخاب کنین میاد...پیچک نت ، کد های جذابی داره ، لطفا به اونجاهم سر بزنید... (برای مشاهده ی کد ها ، اینجا کلیک کنید...)

  به افتخار...

  یه دست و جیغ و هوراااا به افتخار میلاد ، محمد و زهی جونممم که شمارو از کمبود مطلب نجات

  دادن!!

  خب مگه چیه؟؟ منم مریضم دیگههه مریضی کمبود نظر دارم

  همکاری کنین نظر بزارین ایشالا خوب شم! خخخ

  خب دیگه دارین بیش از اندازه میخندین سرم پا در اورد بلیط (بدون برگشت) قطار گرفت سوار قطار تهران-اون دنیا شد و رفت رسید به مقصدددددد!

  خب دیگه 23 تا کد اوردم براتون

  الکی دهنتو وا نکن منظورم 3-2 تا بوود ینی دو سه تااااا!! خخخ حسابییی زدم تو ذوقت!! خب دیگههه اگه میخوای نظر بزار به من چه ایییییییییییییش! از زهی و علیرضا و محمد یاد بگیرین...والا...راستی....

  ارزوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ، قبول نیییییست نه این وبم میای دیگه نه اون وبم نه توی 50000 تا وب دیگم که البته ادرسشونو نمیدونی که اشکالی نداره... من اومدم وبت نظر دادمااااااااا ، مگه نگفتی اشتی؟!!! خب دیگه اماده کنین خودتون رو میخوام کد بزارم!!!

  دلم سوخت براتون

  دلم براتون سوخت ، باخودم گفتم این یه دونه مطلب رو (که کد نیست) بزارم براتون...:

  ............@@@
  ............@@@@@@@@@
  ...............@@@@@@@@@
  ....................................@@
  ....................@@
  ....................@@@
  ....................@@@
  ....................@@@
  ....................@@@
  ....................@@@
  ......................@@
  ..................................................
  @@@...............................@@@
  @@@................................@@@
  @@@@@@@@@@@@@@@@@
  ...@@@@@@@@@@@@@@

  ..................@@...@@
  ..................@@...@@
  ......................@@
  ......................@@
  ............................
  ...............@@@@
  .............@@.......@
  ................@@@@@@
  ............................@@
  ............................@@
  ............................@@
  ............................@@
  ............................@@
  ............................@@
  ............................@@
  ..............................@


  خیلی بدین

  سلام... به بههههه بَ بَ به به... دیدیم نظر گذاشتین... چقدم زیاد نظر گذاشتین...چقد تو خبر نامه عضو شدین...چقد شرکت کردین تو نظرسنجی.... به به دستتون درد نکنه خسته نباشین... اییییین همه تو اوقات فراغت تبلیغ کردم بیاین اینجا حالا چی شد؟؟؟ اقا اصن تا این مطلب 10 تا کامنت نخوره کدجاوا نمیزارم...اااارههههه پس چی فک کردیییی هااااا؟ منو دست کم گرفتیییی؟ کد جاوا هم میزارم بعلهههه ، ینی میخواستم بزارم ولی تا این مطلب 10 تا کامنت نخوره حتی کادر کد ها رو هم خالیش رو نمیزارم... خب دیگه تصمیم با خودتونه...یا نظر بزارین یا هیچی... بای

  123456789
  last